Pobierz aplikację na swój telefon
Interaktywna mapa potencjału gospodarczego Powiatu Puławskiego

Arthros Sp. z o.o.

Arthros Sp. z o.o.
Branża: Zdrowie -> Rehabilitacja,
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: od 10:00 do 16:00
Adres: Aleja Kasztanowa 6
24-140 Nałęczów
Gmina: Nałęczów
Tel.: 81 501 60 00
e-mail: rejestracja@arthros.pl
Strona www: http://www.arthros.pl/
Prowadź do

Opis:

Arthros Sp. z o.o. w Nałęczowie rozpoczął swą działalność w dniu 1 stycznia 2001 r. Organem założycielskim była Spółka Cywilna dwóch partnerów.

 

Od początku swego istnienia NZOZ posiada umowę na świadczenie leczenia szpitalnego w zakresie ortopedii i traumatologii, początkowo z Lubelską Regionalną Kasą Chorych, a następnie z Oddziałem Lubelskim Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

Przez kolejne lata wartość kontraktu rocznego systematycznie wzrasta.

 

W 2006 roku wielkość kwotowa świadczonych usług na rzecz NFZ uległa podwojeniu, a w 2008 roku była już czterokrotnie większa w stosunku do wartości początkowej. Jednocześnie NZOZ świadczy usługi na zasadach komercyjnych pacjentom, którzy decydują się na pokrycie kosztów leczenia ze środków własnych. 

 

W 2007 roku organ założycielski uległ przekształceniu w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i zmienili się udziałowcy Spółki. Nowy podmiot prawa handlowego został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym pod pozycją 0000276245.

 

Miejsce świadczenia usług ambulatoryjnych od początku istnienia Ośrodka mieści się na terenie Parku Zdrojowego w Nałęczowie, początkowo w obiektach Zakładu Leczniczego „Uzdrowisko Nałęczów”, Sanatorium nr 1 Książę Józef, a od grudnia 2013 r. w sąsiednim budynku "Domek Gotycki".

 

Zabiegi operacyjne i leczenie szpitalne odbywają się w Nałęczowie w Sanatorium nr 1 Książe Józef, a także w wydzielonych dla potrzeb Arthros pomieszczeniach Szpitala Powiatowego w Puławach przy ul. Bema 1.

Galeria: