Pobierz aplikację na swój telefon

Agroturystka Zacisze u Beatki - Beata Bieniek

Agroturystka Zacisze u Beatki - Beata Bieniek
Branża: Turystyka -> Noclegi,
Godziny otwarcia: codziennie: od 07:00 do 22:00
Adres: Karmanowice  71 A
24-160  Wąwolnica
Gmina: Wąwolnica
Tel.: 791-715-152
e-mail: zaciszeagro@wp.pl
Strona www: http://www.zacisze-agroturystyka.pl/
Prowadź do

Opis:

Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w Kazimierskim Parku Krajobrazowym, który słynie z różnorodności krajobrazu, malowniczych wąwozów, atrakcyjnych miejscowości i licznych zabytków. Usytuowane jest w malowniczej i spokojnej miejscowości Karmanowice, która znajduje się pośrodku Lubelskiego Trójkąta Turystycznego Puławy- Kazimierz Dolny - Nałęczów , co czyni go idealną bazą wypadową do tych i innych urokliwych miejscowości. W bliskiej odległości znajdują się również stanice wędkarskie oraz wyciągi narciarskie w: Rąblowie (5km), Celejowie (3 km), Kazimierzu Dolnym (10 km) i Parchatce (14 km).

Agroturystyka Zacisze u Beatki jest doskonałym miejscem do odpoczynku i relaksu na łonie natury oraz aktywnego spędzenia czasu przy wędkowaniu, grillowaniu, spacerach czy jeżdżąc rowerami. Wokół nas jest wiele tras rowerowych, jak również pieszych przez pola, łąki, lasy i malownicze wąwozy.

Z naszej strony oferujemy Państwu wypoczynek w miłej domowej atmosferze, nocleg w pokojach o podwyższonym standardzie, które są również przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz domowe posiłki robione ze swojskich i regionalnych produktów.

Dla maluchów przygotowaliśmy rowery, plac zabaw, trampolinę oraz basen.

Dla nieco starszych gości oferujemy relaks w naszej nowej Strefie Zdrowia i Relaksu. Do zaoferowania mamy masaże, laseroterapie oraz elektroterapie wykonywane przez profesjonalnego fizjoterapeutę. A także do dyspozycji jest sauna fińska i wanna z matą ozonową, czyli idealny sposób na odstresowanie się po ciężkim tygodniu pracy.

Zajmujemy się również organizacją małych imprez okolicznościowych jak komunie, chrzciny i przyjęcia, a także szkolenia i imprezy integracyjne.

Pragniemy zaoferować swoją pomoc w zorganizowaniu czasu wolnego, posiadamy wiele map, informatorów turystycznych i ulotek z całego województwa oraz zniżki dla naszych gości do różnych atrakcji z regionu.

Nasze gospodarstwo jest nowym obiektem, który wciąż się rozwija i poszerza swoją ofertę o nowe atrakcje.  Jesteśmy otwarci na sugestie naszych gości. Pragniemy spełniać potrzeby wszystkich odwiedzających i tych małych i tych dużych, tak by wszyscy chętnie wracali. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem.

Serdecznie zapraszamy :)

Galeria:

firm_image0 firm_image1 firm_image2 firm_image3 firm_image4